Objednávka e-booku
Jak napsat, vydat a prodat knihu

Splňte si svůj sen a staňte se úspěšným autorem knihy

 • ANO
  Objednávám si tímto e-book Jak napsat, vydat a prodat knihu v celkové hodnotě 1 970 Kč vč. DPH.
 • ANO
  Vím, že tento e-book obdržím v elektronickém formátu PDF na svůj e-mail ihned po zaplacení objednávky.
 • ANO
  Vím, že k e-booku získám video z Online Academy klubu na téma napsání a vydání knihy a e-booku.
 • ANO
  Vím, že pokud zjistím, že jsem šlápl vedle a že toto není e-book pro mě, mohu 30 dní od zakoupení požádat o vrácení peněz v plné výši a bez otázek dostanu peníze zpět.
 • ANO
  Vím, že v tomto e-booku dostanu ucelené a detailní informace o tom, jak napsat svou vlastní knihu, a následně si ji vydat sám, bez nakladatelství, a také ji úspěšně prodávat. Zároveň chápu, že samo od sebe se nic nestane, a aby mi informace z e-booku k něčemu byly, musím je uvést do praxe a pustit se do akce.

Upozornění pro Slovensko: Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si e-book na fyzickou osobu nepodnikatele. 

E-book dodává přesně to, co slibuje jeho název, a ještě mnohem víc. Je to velmi čtivě psaný, praktický, jasný, srozumitelný a ucelený návod, jak napsat a vydat svou vlastní knihu. A také je zábavný a hlavně nesmírně motivující.

Po přečtení první poloviny jsem popadla tužku a papír a během hodiny sestavila myšlenkovou mapu s obsahem knížky, kterou jsem nosila v hlavě víc než rok! Děkuji, Alice a Stáňo. :)

Bohdana Kabátovákoučka, lektorka a ředitelka Firmy 2.0

Knihy už v Synergii vydávám přes dvacet let. Po přečtení e-booku od Alice a Stáni jsem se začal těšit, až si konečně napíšu a vydám svou vlastní!

Navíc jsem již delší dobu hledal takto přehledně podaný návod k vydání a prodeji knihy, na který bychom mohli odkazovat začínající autory, kteří se nás často ptají, jak na to.

Robert Gajdošmajitel nakladatelství Synergie

Potřebujete pomoc?

Napište mi na stana@stanislavamrazkova.cz nebo pište SMS na 777 768 451.

Společně s mou asistentkou Lenkou Vám rády pomůžeme a poradíme :)